Jaką aplikację ściągnąć do smartwatcha?

Smartwatch w tych czasach to małe urządzenie, które potrafi być niesamowicie praktyczne. Szczególnie sprawdza się podczas aktywności sportowej i wyjazdów, ale nie tylko. Sprawdź, jakie aplikacje ściągnąć do smartwatcha.

Smartwatch, który potrafi jeszcze więcej

Zanim zaczniesz pobierać aplikacje, zobacz, jaki model smartwatcha posiadasz oraz czy możesz to zrobić. W prostych zegarkach typu opaska, nie będziesz mógł pobierać dodatkowego oprogramowania. Jednak inne modele, bardziej nowoczesne, będą miały taką opcję. Wśród nich są np. urządzenia z systemem Wear OS oraz watchOS. Podstawą jest sparowanie go ze swoim smartfonem za pomocą dedykowanej aplikacji, ale wszystkie informacje na ten temat znajdziesz w instrukcji do swojego konkretnego smartwatcha.

Wgranie kolejnych aplikacji do swojego smartwatcha sprawi, że urządzenie będzie jeszcze bardziej funkcjonalne. Sprawdzamy, które z nich warto mieć. Marzy Ci się funkcjonalny smartwatch? Szybka gotówka to dodatkowy zastrzyk pieniędzy, który możesz wykorzystać na nowoczesny sprzęt.

Aplikacje idealne w podróż

Dla wszystkich, którzy uwielbiają podróżować i wędrować, mamy kilka ciekawych aplikacji na smartwatcha. Podstawą są Mapy Google, za pomocą których możesz ustawić nawigację albo kontrolować swoje położenie. Nie trzeba sięgać po smartfona, aby widzieć, w którą stronę kręcić podczas podróży.

Przydadzą Ci się też aplikacje do kontrolowania pogody, np. AccuWeather.

Nie możemy zapomnieć też o aplikacji, które pozwolą Ci płacić zbliżeniowo w sklepie. Warto jednak zaznaczyć, że niektóre smartwatche mają już wbudowane oprogramowanie, które wystarczy zsynchronizować. Jeśli nie, pobierz Google Pay albo Apple Pay.

Kontroluj swoje zdrowie i samopoczucie

Smartwatch doskonale sprawdza się jako towarzysz aktywności sportowych. Kontroluje tętno, pokazuje liczbę przebytych kroków, a także trasę biegania czy jazdy rowerem. Do tego służą wbudowane już funkcje i aplikacje, ale warto też wypróbować np. Google Fit.

Możesz rozszerzyć jego funkcjonalność o kolejne aplikacje, takie jak Water Drink Reminder. To towarzysz regularnego picia wody, który będzie Ci przypominać o tym, aby sięgnąć po szklankę napoju. Będzie to miało wpływ na Twoje samopoczucie, a także zdrowie. Jeśli potrzebujesz pożyczki, którą będziesz regularnie spłacać, szybka gotówka ze strony https://proficredit.pl/szybka-gotowka/ to pomysł dla Ciebie.

Praktyczne aplikacje na smartwatcha

Chcesz zrobić szybką notatkę? Przyda Ci się do tego Google Keep, który świetnie synchronizuje się pomiędzy smartwatchem, tabletem, telefonem i laptopem. Dzięki temu w jednym miejscu masz wszystkie ważne informacje.

Jesteś fanem muzyki? W takim razie przyda Ci się Spotify albo Shazam. Pierwsza aplikacja służy do odtwarzania muzyki i podcastów. Świetnie sprawdzi się w podróży, a także w domu. Z kolei Shazam włączysz w momencie, kiedy słyszysz ciekawą piosenkę, ale nie masz pojęcia, jak się nazywa.

Często robisz zakupy i masz dużo kart lojalnościowych? Pobierz aplikację Stocard na telefon i smartwatch, którą będziesz pokazywać przy kasie. To zdecydowanie bardziej komfortowe rozwiązanie niż noszenie ze sobą kilku lub kilkunastu kart.

Prowadzisz ciekawe rozmowy albo chcesz zachować luźne myśli w formie dźwięku? Przyda Ci się dyktafon, np. Voice Memo, Wear Audio Recorder albo Notatki Głosowe.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button