iPhone 11 – jaki rodzaj etui będzie najlepszy?

Choć posiada już wielu następców, iPhone 11 jest wciąż niezwykle popularnym modelem, który zapewnia wszystkie najpotrzebniejsze funkcje. Produkty Apple tworzone są z dbałością o ich wytrzymałość, jednak nic nie zastąpi dobrego etui. Jak jednak wybrać to, które będzie najlepsze? Wszystko zależy od potrzeb i preferencji. O czym warto wiedzieć?

Etui – dlaczego warto?

W dzisiejszych czasach smartfony są przedłużeniem każdego człowieka. Zabierane są wszędzie, a przez to są narażone na wiele niebezpieczeństw. Szczególnie delikatne są nowoczesne ekrany dotykowe, które bardzo łatwo jest zbić. Jednym z najważniejszych akcesoriów, który pomoże w bezpieczeństwie iPhone’a, jest etui.

Pomoże ono w przypadku niechcianego upadku, możliwych zarysowań, a nawet i zalań. Wszystko to jednak jest zależne od jego rodzaju. Warto przyjrzeć się im wszystkim, a następnie przejrzeć stronę https://caseroom.pl/1212-apple-iphone-11, aby znaleźć go w dobrej cenie.

Jaki rodzaj etui wybrać?

Na rynku można spotkać się z wieloma rodzajami etui do iPhone’a 11. Czym się od siebie różnią?

  • Case – jest to dziś najpopularniejsza opcja i nie bez powodu. W połączeniu ze szkłem hartowanym zapewnia wyjątkowo dobrą ochronę, jednocześnie nie redukując dostępu do telefonu w żaden sposób. Stworzone z silikonu, świetnie amortyzują upadki i chronią przed zarysowaniami. Są również tanie i mogą być personalizowane pod względem wszelkiego rodzaju grafik.
  • Futerał – najczęściej zakrywa tył telefonu na stałe, jednocześnie posiadając klapkę, która chroni jego przód. Wyróżnia go wyjątkowa elegancja, szczególnie przy wyborze skórzanych opcji. Niestety, utrudniają szybki dostęp do iPhone’a. Chronią dość dobrze, choć często nie okrywają brzegów telefonu. Często wybierane są jako opcje biznesowe.
  • Kabury – dziś praktycznie niespotykane, pozwalają na całkowite zakrycie telefonu. Oferują świetne właściwości ochronne, jednak obsługa telefonu jest utrudniona. Przeznaczone głównie dla osób pracujących w niebezpiecznych warunkach – na przykład na budowach.

Etui do iPhone 11 – jaki materiał wybrać?

Materiał posiada dużą korelację z rodzajem. Case’y praktycznie zawsze występują w silikonie, który posiada świetne właściwości ochronne. W przypadku futerału najlepiej stawiać na opcje skórzane – zarówno naturalne, jak i ekologiczne. Tak samo dzieje się w przypadku kabur. Wszystko to pokazuje, że te dwa materiały są dziś przodującymi opcjami. Warto również zadbać o aspekty estetyczne – przecież telefon to dziś często codzienna wizytówka.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button