Systemy wbudowane

Oprogramowanie systemów wbudowanych

Systemy wbudowane pozwalają firmom łączyć inteligentne i zintegrowane rozwiązania z wysokiej jakości sprzętem oraz nowoczesnymi interfejsami użytkowników. Współpracujące z wydajnym oprogramowaniem i łącznością dają przedsiębiorstwom istotną przewagę na rynku.

System wbudowany to specjalny system komputerowy stanowiący nierozłączny fragment obsługiwanego sprzętu komputerowego. Jego podstawę stanowi odpowiednio zaprogramowany mikroprocesor wykonujący przypisane mu zadania.

W GlobalLogic działamy kompleksowo zapewniając najwyższej jakości rozwiązania wbudowane dla wielu branż. Zajmujemy się projektowaniem sprzętu oraz tworzeniem wszystkich warstw oprogramowania aż do poziomu interfejsu użytkownika (HMI). Zaawansowane oprogramowanie pozwala na rozwijanie narzędzi zintegrowanych.

Korzystając z wieloletniego doświadczenia nasi specjaliści wspierają projekty w zakresie szczegółowych procedur zarządzania jakością, zgodnych z międzynarodowymi standardami, czy łączeniu urządzeń z chmurami obliczeniowymi. Uwzględniamy przy tym wszystkie aspekty związane z bezpieczeństwem systemu i technologii o znaczeniu krytycznym.

Przy tworzeniu oprogramowania wbudowanego wykorzystujemy różnorodne narzędzia i techniki takie, jak:

  • urządzenia doradcze,
  • oprogramowanie do projektowania i rozwoju,
  • integracja,
  • zagwarantowanie jakości i podtrzymywanie produktu.

Gwarantuje to optymalizację systemów wbudowanych.

Zalety systemów wbudowanych

Systemy wbudowane są uniwersalne, a stosowane oprogramowanie można z powodzeniem dostosować do firm niezależnie od branży i rynku. Takie rozwiązania zwiększają możliwości sprzętowe oraz projektowania oprogramowania z wykorzystaniem praktyki inżynierii systemów wbudowanych. Ich niezawodność oparta jest o wbudowane systemy operacyjne, protokoły komunikacji bezprzewodowej oraz ścisłe procedury jakościowe.

Szerokie zastosowania systemów wbudowanych to także sterowniki kontrolowane systemem czasu rzeczywistego. Umożliwiają one dużą automatyzację sprzętu.

Rozwiązania wbudowane w różnych branżach

W GlobalLogic współpracujemy z klientami z wielu branż. Projektujemy systemy wbudowane m.in. dla przemysłu motoryzacyjnego, czy dla przedsiębiorstw zajmujących się urządzeniami medycznymi i elektroniką użytkową. Nasze usługi obejmują również software dla urządzeń komunikacyjnych, rozrywkowych czy sprzętu gospodarstwa domowego.

Oferowane przez nas systemy wbudowane są dostosowywane do ich późniejszego przeznaczenia. Może to więc być zarówno oprogramowanie zainstalowane na stałe wyłącznie na jednym urządzeniu, jak i kompletne środowisko uruchamiające i kontrolujące zadania na wielu maszynach. Skorzystaj ze wsparcia specjalistów i podejmij współpracę z GlobalLogic!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button