5 faktów o funkcjonalności Mac Mini M1. Zanim kupisz, sprawdź!

Mac Mini M1 to niewiarygodnie mały i przystępny cenowo komputer stacjonarny, zaproponowany przez Apple. O popularności urządzenia mierzącego nie więcej niż cztery centymetry wysokości zdecydowała wyjątkowa funkcjonalność.

Jakie możliwości zdradzi Mac Mini M1, kiedy podłączysz do niego własny monitor i mysz? Zanim kupisz, sprawdź, wypożyczając komputer w Plenti. 

Niewiarygodnie mały i niewiarygodnie funkcjonalny. Mac Mini M1 w codziennym użytkowaniu 

Ultranowoczesny komputer stacjonarny z litego bloku aluminium, to niekwestionowany dowód na to, że niewielka obudowa (zaledwie 20 x 20 cm) może gwarantować bezkompromisową funkcjonalność. Mac Mini M1 zaskakuje funkcjonalnościami i doskonale sprawdza się zwłaszcza w codziennym użytkowaniu. Które ostatecznie skłonią Cię do zakupu?

  1. Wysoka energooszczędność. Ogromny potencjał komputera stacjonarnego Mac Mini M1 pozostaje bez wpływu na jego wydajność. Propozycja Apple wciąż jest uznawana za najbardziej energooszczędny komputer na świecie – głównie ze względu na aż siedmiokrotny zapas spełniający wymogi ENERGY STAR. 
  2. Rewelacyjne aplikacje. Wraz z Mac Mini M1 otrzymujesz dostęp do rewelacyjnych wbudowanych aplikacji, umożliwiających wydajną pracę i kreatywną rozrywkę. Równocześnie masz możliwość sprawdzenia poczty, swobodnego surfowania w sieci, prowadzenia wideorozmów i wysyłania wiadomości tekstowych.  
  3. Wydajna pamięć RAM 8GB. Mac Mini M1 został wyposażony w zainstalowaną fabrycznie pamięć RAM 8GB, gwarantującą szybką i efektowną pracę. Dla użytkownika oznacza to możliwość równoczesnego korzystania z nawet kilku aplikacji, grania w bardziej wymagające tytuły i swobodnego korzystania z programów graficznych i multimediów. 
  4. Bezprzewodowa komunikacja. Komputer stacjonarny Apple, dzięki wbudowanemu modułowi Wi-Fi gwarantuje maksymalnie szybkie połączenie urządzeń preferencyjnych, wyposażonych tę funkcję, co w praktyce oznacza, że Mac Mini M1 zyskuje zupełnie nowe możliwości i zapewnia swobodę wymiany plików. 
  5. Możliwość korzystania z dwóch monitorów. Jeśli chcesz pracować z Mac Mini M1, musisz zadbać o własny monitor. Dzięki interfejsowi HDMI możesz zdecydować się na urządzenie dowolnej marki, niemniej warto mieć na uwadze, że to od jego parametrów będzie zależała jakość wyświetlanego obrazu. Co ciekawe, wydajność Mac Mini M1 umożliwia korzystanie z dwóch monitorów równocześnie, co niejednokrotnie usprawnia wykonywaną pracę (i uatrakcyjnia rozrywkę).

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button