W jakich grach będziesz potrzebował drążka zmiany biegów Logitech? Przykładowe tytuły na PC

Stworzony do ścigania, wytrzymały i gwarantujący pewny chwyt – drążek zmiany biegów Logitech, to perfekcyjne uzupełnienie kierownicy projektu tej marki i jeszcze większa swoboda gry.

Jakie tytuły na PC zyskają na atrakcyjności, jeśli zdecydujesz się na ten gadżet, również w opcji wynajmu? Koniecznie sprawdź!

Najważniejsze zalety drążka zmiany biegów Logitech

Drążek zmiany biegów Logitech to projekt, który łączy niezawodność, wytrzymałość i jakość wykonania. Przekładnia, zaprojektowana do ścigania została wyposażona w solidny moduł, wykonany z wytrzymałej stali, gałka zaś – pokryta skórą ekologiczną. Inwestując w gadżet, zyskujesz drążek o sześciu przyłożeniach w układzie H z biegiem wstecznym, charakteryzujący się maksymalnie płynnym ruchem, również w sytuacji wejścia w ostry zakręt.

Niewątpliwą zaletą drążka zmiany biegów Logitech jest wygodny i wytrzymały system mocowania, możliwy dzięki obecności wbudowanych zacisków i połączeń śrubowych. W praktyce oznacza, że przekładnia może być przymocowana bezpośrednio do fotela gamingowego, w efekcie czego moduł zachowa stabilność również na najbardziej wymagających torach wyścigowych.

Przekładnia Logitech zwiększa atrakcyjność gier na PC

Przekładnia zmiany biegów Logitech współpracuje z kierownicą marki – zarówno z modelem G29 (współpracującym z konsolami PS5, PS4 i PS3, a także – komputerami PC), jak i G920 (współpracującym z konsolami Xbox Series X|S, Xbox One i komputerem PC) i uatrakcyjnia gry dostępne w bibliotece tytułów na PC. Jakich? Przykładową listę znajdziesz poniżej.

– gry wyścigowe F1: F1 2015, F1 2016, F1 2017, F1 2018, F1 2019, F1 2020 i F1 2021;

– gra zręcznościowa – symulator wyścigu 18-kołowych ciężarówek 18 Wheeler American Pro Truckerl;

– sequel znanej gry opartej na wyścigach samochodów terenowych z napędem na cztery koła 4×4 EVO 2;

– symulator jazdy ciężarówką American Truck Simulator;

– maksymalnie realistyczny symulator wyścigów Assetto Corsa;

– gra wyścigowa, kładąca ogromny nacisk na realizm rywalizacji Automobilista;

– super realistyczny symulator autentycznego (i znanego na całym świecie!) wyścigu rally – Dakar 18;

– gra rajdowa, sygnowana nazwiskiem nieżyjącego już kierowcy Colina McRae’a DIRT 3;

– symulacja będąca kontynuacją Euro Truck Simulator – Euro Truck Simulator 2, w której zasiądziesz za kierownicą potężnych samochodów ciężarowych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button