Najważniejsze informacje na temat Apple MacBook Air M2

Zaprezentowany niedawno komputer Apple MacBook Air M2 udowodnił, że nawet najbardziej sprawdzone i cenione przez użytkowników rozwiązania można ulepszyć. Dzięki temu nowy laptop Apple zyskał nowoczesny design, a pomimo solidnej obudowy jest bardzo lekki, co ułatwi przenoszenie sprzętu.

  1. Nowoczesny MacBook Air z czipem M2
  2. Poprzedni model Apple MacBook Air w atrakcyjnej cenie
  3. Dla kogo komputery z serii Air?

Największe wrażenie robią jednak możliwości zastosowanego w nim czipu M2, dzięki któremu najnowszy MacBook Air jest o wiele wydajniejszy niż wcześniejsze modele. Do tego doszła optymalizacja wydajności baterii gwarantującej bezproblemową pracę w każdych warunkach.

Nowoczesny MacBook Air z czipem M2

W zależności od wybranego wariantu, najnowszy laptop może mieć 8 lub nawet 16 rdzeni, co wystarczy zarówno do używania sprzętu w domowych warunkach (do uruchamiania gier, tworzenia muzyki, przeglądania internetu), jak i do korzystania z M2 MacBook Air w firmie. Ciekawym rozwiązaniem, które wprowadzono w nowym modelu, jest przewidywanie ruchów użytkownika, co może zwiększyć wydajność pracy i komfort związany z użytkowaniem sprzętu.

Poprzedni model Apple MacBook Air w atrakcyjnej cenie

Jak widać najnowszy sprzęt obsługujący całą gamę atrakcyjnych aplikacji, które pomieści duża pojemność dysku to świetny wybór dla każdego użytkownika. Jedynym problemem może okazać się wysoka cena, ale w takim przypadku zawsze można pomyśleć o zakupie poprzedniego modelu. Zastosowano w nim czip M1, który zdobył duże uznanie wśród zadowolonych klientów. Szczegółową specyfikację znajdziesz na stronie https://lantre.pl/macbook-air-m1-202. Chociaż wiele osób uważa, że przez zintegrowany układ graficzny taki sprzęt nadaje się tylko do podstawowych prac, to już po kilku godzinach spędzonych z wydajnymi Macami Air z pewnością zmieni się zdanie. Na tych komputerach można oglądać filmy, pracować nad obróbką filmów lub zdjęć, korzystać z social mediów, czy też przeglądaniem stron internetowych.

Dla kogo komputery z serii Air?

Wszyscy, którzy cenią sobie większą swobodę pracy, długi czas pracy na baterii i to, że maksymalny stan utrzymania komputera może wynieś nawet miesiąc, będą zadowoleni z zakupu MacBook Air w Lantre. Laptop pozwoli uzyskać wysokie prędkości sieci bezprzewodowej, a w razie potrzeby może zostać podpięta klawiatura Magic Keyboard. Wypróbuj już teraz ten sprzęt, a czip Apple z pewnością cię zaskoczy. Wysoka przekątna ekranu i system opracowany w taki sposób, że jest bardzo bezpieczny, to dodatkowe zalety sprzętu Apple. W celu zmniejszenia wagi producent wyeliminował wbudowany napęd optyczny, a zamiast tego laptop ma najwydajniejszą baterię. Takie rozwiązania, jak dużą pamięć masowa SSD sprawia, że ta potężna technologia mieści się w każdym plecaku. Dysk SSD zdecydowanie przyspieszy pracę i to, jak szybko komputer przechodzi z pracy w stanie gotowości do normalnego trybu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button